На сайті 94 гостей та користувачі відсутні

Вифлеємський вогонь у Свято-Введенському храму

Уже стало доброю традицією ділитись світлом вифлеємського вогню миру у навечір'я Різдва Христового, щоб запалити символ вифлеємської зорі - свічу святої вечері.

4 грудня брюховицькі пластуни принесли цей вогонь і до Свято-Введенського храму. Діти передали настоятелю о. Ярославу Ощудляку лампаду, від якої символічний вогонь єдності і миру запалав у нашому храмі.

Вифлеємський вогонь - це символ нашої єдності, символ незгасного світла різдвяної зірки на небозводі життя. 

Тому, сівши до святої вечері, відчуймо трепетний момент народження Сина Божого. "Слава во вишніх Богу і на землі мир", - співали святі ангели. Цей мир приніс на землю Христос, і вогонь свічки на святковму столі - це знак Божого миру і любові Сина Божого до нас.

Помолімось у свят-вечір за весь християнський світ, за наші сім'ї і родини, за воїнів на Сході, за хворих, слабких і немічних, за полонених і ув'язнених, за вдів і сиріт, за нашу парафіяльну родину. Нехай цей вогонь миру нагадує кожному із нас вічні слова Христові: "Так нехай світить світло ваше перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла і прославляли Отця вашого Небесного".

Нагадуємо, що кожен зможе взяти вифлеємський вогонь миру до своїх домівок увечері 6 січня за святковим богослужінням о 17.00 год.