На сайті 99 гостей та користувачі відсутні

586f2e47e0f64

Навечір`я Різдва Христового

6 січня - це особливий день в календарі, коли ми готуємось зустрічати Різдво Христове. Перш за все значення навечір`я Різдва належить до історії богослужіння у цей день. У клопотах про свято забуваємо про те, що в переддень Різдва Христового в храмах відправляються особливі служби, які побожні християни обов`язково відвідують.

Spirydon

Святитель Спиридон, архиєпископ Тримифунтський, чудотворець

25 грудня святкуємо пам`ять святителя Спиридона, архиєпископа Тримифунтського, чудотворця. Він жив на о. Кіпр в с. Аскія наприкінці ІІІ ст. Будучи простим пастухом і людиною малоосвіченою, св. Спиридон мав особливий дар безкорисної любові до ближнього. Як і більшість простих селян, він мав жінку, яка народила йому доньку Ірину і незабаром померла.

foto 1 amvrosiy mediolanskiy

Святий Амвросій Медіоланський

Святий Амвросій походив з однієї із найзнатніших і найшанованіших родин Риму. Серед його предків були високі державні достойники, та Амвросій величався лиш тим, що з його родини вийшла свята діва і мучениця Сотера, приклад якої заохочував його до того, щоб робити щораз більший поступ у чеснотах. Його батько, також Амвросій, був високим урядником у Галлії.

Сторінка 1 із 28

Авторські права 2022 © ЦЕРКВА ВВЕДЕННЯ В ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ смт. Брюховичі м.Львова. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.