На сайті 59 гостей та користувачі відсутні

DSC 0219

Цього тижня (18-24 жовтня) богослужіння у нашому храмі відбуватимуться за наступним розкладом:

21 жовтня, четвер 
08.00 год. - Літургія (за упокій)

23 жовтня, субота
08.00 год. - Літургія  (за упокій)

24 жовтня, неділя
10.00 год. - Лтургія

ЗАПРОШУЄМО ДО МОЛИТВИ!

 

DSC 0491
Всечесний отче Ярославе!
Щиро вітаємо Вас з великим і радісно-урочистим днем у Вашому житті – днем, коли Ви святкуєте 40-річчя душпастирського служіння в смт.Брюховичі!
В цей день Ви з благоговінням і теплом згадуєте, як у 1980 році Господь по Своїй милості і любові сподобив Вас великої милості стати перед Престолом Божим, щоб нести послух Святій Матері Церкві. І вже потім з 1 липня 1981 року і по сьогодні Ви ведете свою паству правдивою дорогою до Бога.
Всі ці роки Ваше мудре духовне керівництво і освіченість, молитовний настрій, постійні труди, твердість і строгість в сповіданні віри, ревне служіння Богові стають прикладом для вірян та оточуючого Вас духовенства, являють життєдайну віру.
Всю нашу парафію об`єднує Ваша любов – любов до Бога, любов до богослужіння, любов до пастви. Навколо Вас створюється велика духовна сім’я.
Дякуємо Вам за жертовний труд і бажаємо Вам, дорогий отчеЯрославе, мирного духовного стану, здоров`я і кріпості сил, щоб ще довгі роки зі смиренням і радістю трудитися на ниві пастирського служіння і піклуватися про спасіння душ людських.
Многії, благії і спасительні Вам літа!

DSC 0713

s1СТРАСНИЙ ТИЖДЕНЬ
Останній тиждень перед Великоднем носить назву Страсного, бо в цей час Церква згадує Страсті Христові. Через особливе значення і велич духовних спогадів та богослужінь Страсний тиждень не включений у богослужбове коло Великого посту, а стоїть окремо, як перехід від Святої Чотиридесятниці до Світлого Христового Воскресіння.
Протягом Страсної седмиці Церква послідовно згадує останні дні земного життя Господа Ісуса Христа.

DSC 0620

Всечесний отче Ярослав!

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем Народження!

Прийміть наші добрі і щирі побажання міцного здоров’я, тепла і світла, миру, благодаті і душевної радості!

Нехай усі Ваші починання  будуть на славу Божу, всі старання і зусилля неодмінно увінчаються успіхом і добром ,а Ваша щира Молитва й добре Слово завжди даруватиме  парафіянам яскраве світло і натхнення!

Хай  життя Ваше супроводжує  Віра, Надія та Любов , а Господь Бог обдаровує  Вас Мудрістю та натхненням , щоб Ви Його прославляли у нових звершеннях та досягненнях!

Зичимо багатьох Божих Ласк і опіки Божої Матері!

Многая і благая літа!

Сторінка 1 із 19

Авторські права 2021 © ЦЕРКВА ВВЕДЕННЯ В ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ смт. Брюховичі м.Львова. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.