На сайті 147 гостей та користувачі відсутні

Вітання Митрополита Димитрія із 45-літтям

15039703 1225927064140764 2732352230494661455 o13 листопада Львівська православна богословська академія на чолі з ректором митр. прот. Ярославом Ощудляком взяла участь у святкових заходах з нагоди 45-ліття керуючого Львівською єпархією, митрополита Львівського і Сокальського Димитрія Рудюка. 
Розпочались святкування із Божественної Літургії, яку очолив Владика Митрополит у співслужінні Голови інформаційного управління, секретаря Священного Синоду УПЦ КП архієпископа Чернігівського та Ніжинського Євстратія Зорі, а також численного духовенства. За Літургією молився вікарій Волинської єпархії, єпископ Володимир-Волинський Матфей Шевчук, викладачі та студенти ЛПБА.

Під час Літургії Владика Димитрій рукоположив студентів ЛПБА: у сан священика – студента 4 курсу дияк. Олексія Саківа, у сан диякона – студента 3 курсу Андрія Зварича.

Після Літургії Владика Євстратій від імені Святішого Патріарха Філарета та Священного Синоду привітав Ювіляра та вручив високу церковну нагороду.

Привітання Владики продовжились у єпархіальному управлінні. Владику вітали: секретар єпархіального управління митр. прот. Володимир Бачинський від імені духовенства єпархії; ректор ЛПБА митр. прот. Ярослав Ощудляк від імені викладачів, працівників та студентів Академії; благочинний академічного храму прот. Назарій Лозинський від імені насельників та кліру Свято-Іоано-Золотоустівського монастиря; ключар кафедрального собору митр. прот. Павло Кочкодан від імені штату собору, а також священики і миряни.

 

Авторські права 2022 © ЦЕРКВА ВВЕДЕННЯ В ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ смт. Брюховичі м.Львова. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.