На сайті 54 гостей та користувачі відсутні

Вітаємо отця Ярослава з днем 40-річчя душпастирського служіння

DSC 0491
Всечесний отче Ярославе!
Щиро вітаємо Вас з великим і радісно-урочистим днем у Вашому житті – днем, коли Ви святкуєте 40-річчя душпастирського служіння в смт.Брюховичі!
В цей день Ви з благоговінням і теплом згадуєте, як у 1980 році Господь по Своїй милості і любові сподобив Вас великої милості стати перед Престолом Божим, щоб нести послух Святій Матері Церкві. І вже потім з 1 липня 1981 року і по сьогодні Ви ведете свою паству правдивою дорогою до Бога.
Всі ці роки Ваше мудре духовне керівництво і освіченість, молитовний настрій, постійні труди, твердість і строгість в сповіданні віри, ревне служіння Богові стають прикладом для вірян та оточуючого Вас духовенства, являють життєдайну віру.
Всю нашу парафію об`єднує Ваша любов – любов до Бога, любов до богослужіння, любов до пастви. Навколо Вас створюється велика духовна сім’я.
Дякуємо Вам за жертовний труд і бажаємо Вам, дорогий отчеЯрославе, мирного духовного стану, здоров`я і кріпості сил, щоб ще довгі роки зі смиренням і радістю трудитися на ниві пастирського служіння і піклуватися про спасіння душ людських.
Многії, благії і спасительні Вам літа!

DSC 0713

Авторські права 2021 © ЦЕРКВА ВВЕДЕННЯ В ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ смт. Брюховичі м.Львова. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.